Чип MicroBT WhatsMiner KF1960 M30S/M30S+/M30S++/M31S (KF1960-10C)
Код товару : 0653
Виберіть склад
(при виборі складу змінюється вартість)
14 ₮ (cn)
В наявності
Доставка
  • Самовивіз з магазину
  • Доставка кур'єром Нова Пошта
  • Самовивіз з відділення Нова Пошта
Оплата
  • Оплата готівкою
  • Оплата в криптовалюті
  • Оплата на розрахунковий рахунок
Гарантія
  • Гарантія від магазину 14 днів
Основна інформація
Бренд MicroBT
Лінійка бренду WhatsMiner KF1960
Артикул KF1960-10C
Гарантія від магазину 14 днів
Країна-виробник Китай
Країна реєстрації бренду Китай
Стан Новий
Основні характеристики
Модель KF1960-10C
Сумісність
Підходить для Whatsminer M30S ; Whatsminer M30S+ ; Whatsminer M30S++ ; Whatsminer M31S
10C підходить для наступних плат хешування BIN:
06A, 09A, 10A, 11A, 12A, 06B, 09B, 10B, 11B, 12B, 06C, 09C, 10C, 11C, 12C, 06D, 09D, 10D, 11D, 12D, 06E, 09E, 10E, 11E, 12E.
Код: 0653 В наявності
14 ₮ (cn)
Бренд
MicroBT
Лінійка бренду
Для
Код: 0654 В наявності
Бренд
Лінійка бренду
Для
Код: 0655 В наявності
Код: 0698 В наявності
Код: 0699 В наявності