Чип MicroBT WhatsMiner KF1960 M30S/M30S+/M30S++/M31S (KF1960-10G)
Код товару : 0654
Виберіть склад
(при виборі складу змінюється вартість)
14 ₮ (cn)
В наявності
Доставка
  • Самовивіз з магазину
  • Доставка кур'єром Нова Пошта
  • Самовивіз з відділення Нова Пошта
Оплата
  • Оплата готівкою
  • Оплата в криптовалюті
  • Оплата на розрахунковий рахунок
Гарантія
  • Гарантія від магазину 14 днів
Основна інформація
Бренд MicroBT
Лінійка бренду WhatsMiner KF1960
Артикул KF1960-10G
Гарантія від магазину 14 днів
Країна-виробник Китай
Країна реєстрації бренду Китай
Стан Новий
Основні характеристики
Модель KF1960-10G
Сумісність
Підходить для Whatsminer M30S ; Whatsminer M30S+ ; Whatsminer M30S++ ; Whatsminer M31S
10G підходить для наступних плат хешування BIN:
06F, 09F, 10F, 11F, 12F, 06G, 09G, 10G, 11G, 12G, 06H, 09H, 10H, 11H, 12H, 06J, 09J, 10J, 11J, 12J, 06K, 09K, 10K, 11K, 12K, 06L, 09L, 10L, 11L, 12L, 06M, 09M, 10M, 11M, 12M.
Код: 0654 В наявності
14 ₮ (cn)
Бренд
MicroBT
Лінійка бренду
Для
Код: 0653 В наявності
Бренд
Лінійка бренду
Для
Код: 0655 В наявності
Код: 0698 В наявності
Код: 0699 В наявності