Вентилятор FCN 12 В 3.14 А (DFB380012000T/2×2P)
Вентилятор FCN  DFB380012000 12 В 3.14 А (DFB380012000T/2×2P) Вентилятор FCN  DFB380012000 12 В 3.14 А (DFB380012000T/2×2P) Вентилятор FCN  DFB380012000 12 В 3.14 А (DFB380012000T/2×2P)
Вентилятор FCN  DFB380012000 12 В 3.14 А (DFB380012000T/2×2P)
Код товару : 0523
Тип підключення:
Mini Fit 2х2P PWM
Виберіть склад
(при виборі складу змінюється вартість)
22 ₮ (cn)
В наявності
Доставка
  • Самовивіз з магазину
  • Доставка кур'єром Нова Пошта
  • Самовивіз з відділення Нова Пошта
Оплата
  • Оплата готівкою
  • Оплата в криптовалюті
  • Оплата на розрахунковий рахунок
Гарантія
  • Гарантія від магазину 14 днів
Основна інформація
Бренд FCN
Лінійка бренду DFB380012000
Артикул DFB380012000T/2×2P
Гарантія від магазину 14 днів
Країна-виробник Китай
Країна реєстрації бренду Китай
Стан Новий
Основні характеристики
Призначення Для Асік майнера
Напруга 12 В
Швидкість обертів 7000 об/хв
Струм 3.14 А
Код: 0523 В наявності
(22)
22 ₮ (cn)
Бренд
FCN
Призначення
Для Асік майнера
Тип підключення
Код: 0522 В наявності