Чип MicroBT WhatsMiner KF1973 M50/M50S/M53/M60S (KF1973E-15C)
Код товару : 0644
Виберіть склад
(при виборі складу змінюється вартість)
19 ₮ (cn)
В наявності
Доставка
  • Самовивіз з магазину
  • Доставка кур'єром Нова Пошта
  • Самовивіз з відділення Нова Пошта
Оплата
  • Оплата готівкою
  • Оплата в криптовалюті
  • Оплата на розрахунковий рахунок
Гарантія
  • Гарантія від магазину 14 днів
Основна інформація
Бренд MicroBT
Лінійка бренду WhatsMiner KF1973
Артикул KF1973E-15C
Гарантія від магазину 14 днів
Країна-виробник Китай
Країна реєстрації бренду Китай
Стан Новий
Основні характеристики
Модель KF1973E-15C
Сумісність
Підходить для Whatsminer M50S ; Whatsminer M60S ; Whatsminer M50 ; Whatsminer M53
Чип KF1973E-15C совместим с различными версиями хеш-плат BIN, включая группы с маркировкой 13A, 14A, 15A, 16A, 17A и так далее до 21M, что охватывает широкий спектр моделей и конфигураций. Благодаря такой широкой совместимости, чип KF1973E-15C является универсальным вариантом для замены на различных майнинговых установках Whatsminer, что помогает сохранить стабильную работу и максимизировать эффективность добычи криптовалют.
Код: 0644 В наявності
(19)
19 ₮ (cn)
Бренд
MicroBT
Лінійка бренду
Для
Код: 0640 В наявності
(19)
Бренд
Лінійка бренду
Для
Код: 0641 В наявності
Код: 0642 В наявності
Код: 0643 В наявності
Код: 0645 В наявності
Код: 0646 В наявності
Код: 0647 В наявності
Код: 0648 В наявності
Код: 0649 В наявності