Чип MicroBT WhatsMiner KF1973 M50/M50S/M53/M60S (KF1973E-10C)
Код товару : 0642
Виберіть склад
(при виборі складу змінюється вартість)
19 ₮ (cn)
В наявності
Доставка
  • Самовивіз з магазину
  • Доставка кур'єром Нова Пошта
  • Самовивіз з відділення Нова Пошта
Оплата
  • Оплата готівкою
  • Оплата в криптовалюті
  • Оплата на розрахунковий рахунок
Гарантія
  • Гарантія від магазину 14 днів
Основна інформація
Бренд MicroBT
Лінійка бренду WhatsMiner KF1973
Артикул KF1973E-10C
Гарантія від магазину 14 днів
Країна-виробник Китай
Країна реєстрації бренду Китай
Стан Новий
Основні характеристики
Модель KF1973E-10C
Сумісність
Підходить для Whatsminer M50S ; Whatsminer M60S ; Whatsminer M50 ; Whatsminer M53
Чип KF1973E-10C для заміни в MicroBT Whatsminer M53, M50, M50S, M60S
Чип KF1973E-10C для MicroBT Whatsminer M53, M50, M50S, M60S підходить для наступних хеш-плат BIN: 06A, 09A, 10A, 11A, 12A, 06B, 09B, 10B, 11B, 12B, 06C, 09C, 10C, 11C, 12C, 06D, 09D, 10D, 11D, 12D, 06E, 09E, 10E, 11E, 12E.
Код: 0642 В наявності
(19)
19 ₮ (cn)
Бренд
MicroBT
Лінійка бренду
Для
Код: 0640 В наявності
(19)
Бренд
Лінійка бренду
Для
Код: 0641 В наявності
Код: 0643 В наявності
Код: 0644 В наявності
Код: 0645 В наявності
Код: 0646 В наявності
Код: 0647 В наявності
Код: 0648 В наявності
Код: 0649 В наявності